Cihazla Tıkanıklık Açma

Kanalizasyon açma işlemlerinde konutunuzun hiçbir yerini kırmadan tuvalet, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makinalarla açıyoruz. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz. Malatya belediyesi kanalizasyon arıza sebepleri ; bilinçsizce atılan bezler, ıslak mendil, atık yemek yağları, naylon karışımlı tuvalet kağıtları, inşaat artıkları, boya veya alçı şerbeti, tuvalet temizliği sırasında düşen cisim veya temizlik eşyaları başlıca daire içlerinde tıkanma sebepleridir.

Kırmadan Tıkanıklık açma
Bunun yanında bina bodrumlarında meyilsiz ve askıya alınmamış pvc borularının tortu tutması sebebiyle tıkanıklık görülmektedir. Bina dışı tıkanma sebepleri bilinçsiz şekilde kazı yapılması zemin çökmesi, künk kırılması loğar temizlenmemesi bunlarda bina dışı tıkanıklık sebepleridir.

Kanalizasyon arıza|Kanalizasyon görüntüleme|Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz
• Lavabo giderlerindeki tıkanıklığı kırmadan açma
• Mutfak evye lavabolarındaki tıkanmaları robotla açma
• Klozet tıkanmasında makina ile kırmadan çözüm
• Küvet tıkanması kırmadan robotla açmak
• Tuvalet tıkanıklığında robotla hasarsız çözüm

Robot Cihazlarla Kanalizasyon Açma

Boru içi görüntüleme kamera

Malatya kanalizasyon arıza tüm ilçe ve mahallerinde gezici servis araçlarımız zamanında tıkanıklık açma sorunlarında yanınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

GENEL TIKANIKLIK PROBLEMLERİ

Alt katta oturuyorum üst kattakiler su kullandığında benim tuvaletimden su taşıyor?

Bu durumda şikayet en alt katta ise ilk kontrol edilmesi gereken dış logardır dış logar tıkanmış olabilir malatya maski ile irtibata geçerek vidanjörle logarın temizlenmesi gerekir . Dış logarda herhangi bir sorun yoksa bina iç hattındaki tıkanıklığın açılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klozet yada lavabodan su döktüğümde banyonun yer süzgeçinden su çıkıyor?

Atık su hatları genellikle binada dikey iniş olarak döşenir ve her daire çatal ile bu ana hatta bağlanır muhtemelen bağlanıyı sağlayan çatalda yada çatalın ilerisinde tıkanıklık meydana gelmiştir.Bu sorunu kırmadan çözmek için bizden hizmet alabilirsiniz.

En üst katta oturuyorum lavabo ve yer yüzgecinden aşırı koku geliyor bunun tıkanıklıla bir ilgisi varmıdır?

Kokunun sürekli olması durumunda banyo,tuvalet,yada mutfak ana iniş borularının bitim noktası açık bırakılmalıdır yani en son kattan sonra pimaşın ucu çatıya çıkarılmalı ve ağzı açık bırakılmalıdır kapalı olması halinde pis koku dışarı çıkamayacağından en son dairenin lavabo ve süzgeçlerinden koku gelecektir. keşif ve kontrol ve düzeltilmesi için bizden hizmet alabilirsiniz. İkinci bir husus mutfak ve lavabo sifonlarının körüklü diye tabir ettiğimiz kokuyu önleyici haznesi bulunmayan sifonlardır. Montajı pratik ve kolay olduğundan kendiliğinden uzayan yapısı ile ayrı bir hortuma gerek kalmadan montajı yapılabildiğinden çok sık olarak kullanılır sağlık ve koku açısından bizim önerimiz körüklü değil, taşlı sifonların kullanılmasıdır.

 

0422 324 84 94 & 0533 764 29 30

 

28 Nisan 2018
377 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?