Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
TIKANIKLIK AÇMA. Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Kanal açma, Gider açma konuları başta olmak üzere Malatya'da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Tıkanıklık açma ile ilgili tüm sorunlarınız için bize telefon numaralarımızdan 0422 324 84 94 ulaşabilirmisin.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabo Açma – Lavabo Nasıl Açılır?

Lavabo açma tıkanmaları  daha çok banyo lavabolarında rastlanır. Traş, kıl, sabun kitlesi, lavaboda tıkanan alçı yada derz yapılan kapların yıkanması lavabo tıkanma sebebi olabilir. Standartlara uygun gereken eğim ve uygun çapta yapılan lavabo atık su gider boruları size lavabo tıkanması sorunları yaşatmaz lavabo sifonlarında süzgeç bulunduğundan büyük cisimler atık  hattına girmez fakat bahsettiğimiz yetersiz çap ve giderdeki eğimin az olması küçük parçaların birikmesine yol açar ve tıkanıklık sorunu oluşur. Lavabolarındaki tıkanıklığı robotla kırmadan açıyoruz.

lavabo açma

 

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır ?

Lavabolar her zaman ihtiyaç duyduğumuz ve birçok yerde de kullanım gereksinimi duyduğumuz araçlar olarak bilinmektedir. Günümüzde kullandığımız lavabolar her evin farklı bölgelerde, mutfaklarda, banyolarda ya da tuvalet bölgelerinde her zaman ihtiyaç duyduğumuz gereksinimler olarak bilinmektedir. Bunların yanı sıra ise işletmelerde ya da kafeterya da restoran gibi yerlerde de lavabo kullanımı oldukça önemli hem temizliği hem de düzenli bir şekilde hizmet vermesi açısından da önem taşımaktadır.

Tıkalı lavabo koku yapar

Dolayısıyla herhangi şekilde görülen böyle bir arızada Lavabo Tıkanıklık Açma işlemi yapılmalı ve bu işlem kesinlikle uzman bir firma tarafından üstlenilmelidir. Çünkü amatör bir tesisatçı sorun ne olursa olsun, gidermek için konutunuzda kırma tekniği kullanarak, etrafı daha da kirletecek olup, aynı zamanda yapınıza da gerek olmayan bir zarar verecektir. Ayrıca kırma tekniğiyle yapılan işlemlerin uzun ve zorlu sürmesinden ötürü talep edilecek fiyat da yüksek olacaktır.

Lavabo Tıkanıklık Açma

Malatya tesisat ve kanalizasyon sizlere sağladığı Lavabo Tıkanıklığı Açma uygulamasının ardından gideri robot kamerayla görüntüler ve giderin tamamen sorunsuz olduğuna emin olduğunda konutunuzdan ayrılır. Tıkanmadan doğan su kaçağı problemlerinde, açılan küçük bir çalışma alanından zedelenen boru tamir edilir ve etraf temizlenerek konut sahibine tesisat teslim edilir. İşini özenle yerine getiren bilinçli tesisat ekibi, her açıdan sizlerin menfaatini gözetir ve uygun fiyata en iyi işçiliği sunarak uzun süre arıza yaşamamanız adına ellerinden gelini yaparlar. Artık sizlerin de bilinçlenmesi ve amatör firmalardan yardım alarak mağdur olmaktan vazgeçmeniz gereklidir. Uzman firmalar her daim sizlerin memnuniyetinizi hedefler ve bu ölçüde kalite standardını olabildiğince yüksek tutar. Sizlerde gereksiz üzüntü yaşamamanız için tercihinizi bu firmadan yana yapmalı ve oturduğunuz yerde arızanızın sorunsuzca halledilmesini izlemelisiniz. Sıhhi tesisat konularının tamamına hakim olan bu firmanın web sitesinden 7/24 online arıza bildirebilir ya da iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

13 Ocak 2023
431 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?