Malatya Tuvalet tıkandı Nasıl Açılır? 

Malatya Tuvalet Açma

Tuvalet tıkandı Nasıl Açılır? Yani tıkanan giderleri, tıkanıklıkları yalnızca fiziksel sebeplerden açtırmanın ötesinde sağlıklı koşullar içinde temizletmek gerekir.   Tabiî ki aynı sıkıntılar tuvalet ve banyolar içinde geçerli. Giderlerde oluşan tıkanıklıklar sebebi ile evin içine dolan kötü kokular ile (yani hava ile birlikte) mikroplarda taşınıyor. Profesyonel bir yardım almadan bu problemler bir kâbusa dönüşebiliyor. Önceki yıllarda gider tıkanmalarına uygulanan çözüm yolları sıradan ve ilkeldi. Çoğu zaman sorun bir çözüme kavuşturulamıyor ve evinizin kırılan dökülen yerleri de cabası oluyordu. Tıkanıklıkları açtıralım derken kendinizi kocaman bir tadilatın içinde buluveriyordunuz. Ama artık işini iyi yapan profesyoneller sayesinde tüm bu sorunlarınız kolayca ve tertemiz bir şekilde hallediliyor. Firmamız bünyesinde cihazlar ile giderlerdeki tıkanıklıkları noktasal tespit ediliyor. Tıkanıklığa sebep olan bölge mekanınız kırılıp dökülmeden, kirletilemeden profesyonel ekiplerimiz tarafından temizleniyor. Eğer tıkanıklık eviniz dışındaki rögarlardan kaynaklanıyor ise tespit kamera ile yapılıp sorununuz çözüme kavuşturuluyor. Üstelikte iş sonunda kameramız ile tıkanıklığın giderilip giderilmediğini ekibimiz görsel olarak size gösteriyor. Sorununuz çözüme kavuşturulmadan mekandan ekibimiz ayrılmıyor. Özetle Malatya kanalizasyon olarak zor problemleri çözüme kavuşturmak bizim işimiz. İmkansız iş yoktur sadece zaman alır.

malatya tuvalet açma

Tuvalet Tıkanıklık Görüntüleme

Malatya tıkanıklık açma Kanal görüntüleme kameralarımız ile sinyal sistemini adapte eden firmamız açılmayan tıkanıklığın noktasal olarak tespitini yapar. Çok uzun hatlarda maksimum 1 metre yer kırılarak tamirat işlerini yapabilmektedir. Lavabonuzun borusu nerede tıkanmış noktasal olarak size gösterir. Borunuzun tesisat problemini hiçbir yer kırmadan kamera ile görüntülüyoruz.   Lavabo borularının süzgeç gider borusu veya banyo küvet borusu ile birleştiği noktada çatal dediğimiz alt yapı malzemesi tıkanır. Çatalın tıkanması sonucu su yatay sistemde olduğu için en düşük seviyeden kendini dışarı atar. Genelde banyo ortasında bulunan süzgeç (banyo gideri) denilen yerden dışarı çıkar. Bazı müşterilerimiz tıkanıklık sebebiyle bizi arıyorlar banyonun giderinin tıkandığını söylüyorlar. Bu sonuca nereden ulaştıklarını soruyoruz verdikleri cevap şu oluyor. – Klozetin rezervuar düğmesine basınca su kendini banyo giderinden dışarı atıyor ve süzgecin tıkandığını zannediyorlar. Halbuki ilerde bir noktanın tıkanması sonucu süzgeçten su dışarı çıkar.

Tuvalet açmak için özel robotlar

Tıkanıklık ana boruda olsa bile su en düşük seviyeden kendini dışarı atar.   Tıkanıklık açan kişilerin firma olup olmadıklarına dikkat ediniz. Sabit telefon numarası olmayan ve size abartılı garantiler veren kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.   Tıkanıklık açmak için özel robotlar ile evinizde veya işyerinizde hiçbir yeri kırmıyoruz. Kamera ile açılan tıkanıklığı görüntülüyoruz. Tıkanıklığa sebep olan şeyleri görebilirsiniz. Kameralı tıkanıklık açma sadece Malatya tıkanıklık açma bünyesinde bulunmaktadır.   AÇILAN TIKANIKLIK 30 GÜN FİRMAMIZ TARAFINDAN GARANTİLİDİR.

Tuvalet tıkandı Nasıl Açılır? SORUNLARINIZ İÇİN
Tuvalet Açma Teknik Destek 0422 324 84 94 Kavaklı Bağ Mah Göktuğ Sok no 17/C MALATYA

tuvalet açma,  tıkalı tuvalet açma, klozet tıkanıklığı,  tuvalet açma, tıkanmış tuvalet nasıl açılır,  lavabo gideri açma, lavabo tıkanıklığı   Tıkalı gider borularında tıkanıklık açma faaliyetleri gösteren tesisat kanalizasyon giderlerinde %99 varan temizlik hizmeti sağlamaktadır. Tıkanık gideri rotheneberger, ridgid ve rems marka kanal açma makineleri yardımı ile 30 dakika ile 90 dakika arası bir zaman aralığında açmaktayız. Pimaşlarıdaki tıkanmaları kamera görüntüsü alarak boruda herhangi bir kırık varmı? Tıkanmaya ne sebep olmuş veya kanalizasyona giden boruda yeterli eğim verilmişmi kontrol ediyoruz.   El yıkama lavabosu ve bulaşık yıkadığınız mutfak lavabosu boruları atık su gider pimaşlarına bağlanmaktadır.

malatya tıkanıklık açma

Tıkanıklık Sebepleri?

Düzgün bir şekilde döşenmeyen lavabo borularında suyun doğru bir şekilde gitmemesi sonucu tıkanmalar oluşur. Aşırı yağlanan lavabo giderlerini yıkatmak gerekir. Restourant, lokanta kısacası yemek sektörüyle hizmet veren firmaların çoğunun atık su gider borularında sürekli su taşmaları meyadana gelir. Atık suyu kanalizasyona taşıyan lavabo borusu atılan yemek yağlarından dolayı tıkanır. Tıkanmalara en büyük etken yemek artıkları içerisinde yer alan yağ tabalarının borunun etrafına yapışmasıdır. Bu tür yağlanmaları öyle asit tarzı kimyevi maddelerle çözemezsiniz. Komple tadilat yaptırmak yerine pimaş yıkama hizmetini kullanabilirsiniz. Evlerde hanımlarda bu dertten muzdarip. Ortalama 15 yılı dolduran atık su giderlerini kırdırarak çözüm arıyorlar. Basınçlı su jeti ile yıkama yaptırmak en ideal çözümdür.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bazı müşterilerimiz lavabo tıkanıklığı açma fiyatı daha uygun olduğu için sadece tıkanıklığı açıp bıraktırıyorlar. İşin devamında birde yıkama yaptırsalar aslında daha ucuza gelecek farkında değiller. Neden mi öğlen saatinde bulaşıklar yığılmış lavabonun suyunu açamadığınızı düşünün. Musluğu açtığınızda giderlerden su geri gelmeye başlıyor ve müşterilerinize hizmet veremiyorsunuz. O günü zararla kapatmak yerine 6 ayda bir gider borularınızı temizletin. Bakım anlaşması yaptığımız firmalara %25 indirim uygulamaktayız. Bu müşterilerimizin lavaboları gece bile tıkansa hizmet veriyoruz. su sızıntısı, su sızıntısı tesbiti, su sızıntı tespiti, su sızıntısı tamiri, su sızıyor, su tamiri, su tesisat kaçak bulma, su borusu patlaması Su tesisatınız ister yeni olsun ister eski su sızıntıları tüm tesisatlarda meydana gelebilir. Doğru malzeme ve işçilik bu sızıntıların önüne geçmek için en önemli engeldir. Su sızıntısı alt kattaki dairenize inmeye başladıysa burdan sonra yapacağınız en önemli iş bir su sızıntı tespiti yapan firma bulup arızayı gidermektir.

Malatya tıkanıklık Açma Cihazı

Malatya tıkanıklık açma Lavabolarınızdan yağlı veya katı cisimler sakın göndermeyin. Bu cisimleri boru içerisinden çıkarmak ancak makine ile tıkanıklık açılarak yapılması gerekir. Lavabo tıkandı ne yapmalıyım? Firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. – Kıl tüy v.b. maddeler kıyaslama yapılırsa borunun içerisini 5 yılda bir tıkanmasına sebep olur. Borunuza yapışan bu maddeleri kimyasal maddelerle temizleyebilirsiniz. – Yeni tesisat döşeliyse pimaşın eğimine çok dikkat edin. Eğim verilmeden yapılan tesisatı tesisat ustanıza tekrar değiştirin. İleride daha fazla problemler açabilir başınıza. Çıkacak problemlerden biri lavabo tıkanması bir diğeri de su sızıntıları. Borunuzun içerisinde kalan ve kanala gitmeyen su boru ek yerlerinden contayı eriterek tamamen görevini yitirmesini sağlar ve 5 veya 10 yıl içinde alt katın tavanından su akmaya başlar. Belirtisi tavanda sararma ve siyahlaşma olur. – Lavabonuz sık sık tıkanıyorsa ayda bir kez marketlerde satılan lavabo aç kimyasalı alıp bu kimyasalı lavabonuza döktükten sonra ardından sıcak su dökün. Bunu yaparken dikkatli olun üzerinize sıçrama yapmasın. Cildi tahriş eden ve kokusu zararlı olan kimyasallar sağlığınıza zarar verebilir.

Gider Tıkanıklığı

Evinizin giderlerinden gelen kötü kokuların sebebi giderlerinizdeki tıkanıklık yüzünden olabileceği gibi, giderlerinizin bağlı olduğu kanalizasyon borularındaki tıkanıklık yüzünden de olabilir. Kimyasallarla yapılan açma çalışmaları giderlerinize ve sağlığınıza zarar verir ve sorunu ertelemek, size ekstra masraflar çıkarır.

Bu sayfamız Malatya Logar Açma, Malatya’da Kırmadan Su Kaçağı Bulma, Malatya’da Mutfak Tıkanıklığı Açma, Malatya’da Lavabo Tıkanıklığı Açma, Malatya Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Malatya Tıkanıklık Açma, Malatya Klozet Açma, Malatya’da Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ücretleri Ne Kadar, Malatya’da Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Malatya’da Tıkalı Boru Açma, Malatya’da Tıkalı Pimaş Açma, Malatya’da Pimaş Açma, Malatya Kanalizasyon Açma, Malatya’da Robotla Lavabo Açma, Malatya’da Pimaş Tıkanıklığı Açma, Malatya Gider Açma, Malatya’da Gider Tıkanıklığı Açma, Malatya’da Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları, Malatya WC Tıkanıklık Açma, Malatya Acil Tuvalet Lavabo, Malatya Lavabo Kanal Tıkanıklığı Açma, Malatya Kanalizasyon Temizleme, Malatya’da Klozet Tıkanıklığı Açma konuları ile ilgili bilgiler içermektedir.

Kanalizasyon Açma / Malatya’da WC Tıkanıklık Açma
08 Mayıs 2018
1.437 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?