Malatya Kanalizasyon
Malatya'da Su Tesisatı Sorunlarını Gidermek İçin Sıhhi Tesisat Bakım Onarım Tamir Servis Hizmeti. Malatya kanalizasyon Arıza, Tuvalet Açma, Tıkanıklık Açma. Lavabo Açma, Kanal Açma, Malatya vidanjör, loğar açma, lağım temizleme. Kanalizasyon Açma Kameralı Görüntüleme. Tıkalı Lavaboyu açmak için uygulanacak yöntemler. Tuvalet Tıkandı Nasıl Açılır? Banyo Giderinde Su Gitmiyor ise ne Yapabilirsiniz. Malatya Su tesisatçısı, Su Arıza, Malatya Sucu, Musluk Tamiri, Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Tespiti, Petek Temizleme.

Kanalizasyon Arıza

Anasayfa » Kanalizasyon Arıza

Malatya Kanalizasyon Açma Hizmetleri

  • Kanalizasyon Görüntüleme ; Hizmet sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip eden Malatya Kanalizasyon, dünya genelinde tüm tesisat ustaları tarafından tercih edilen gelişmiş kanalizasyon açma ve görüntüleme cihazlarını kullanmaktadır.  Kanal tıkanıklıklarının bir çok sebebi olduğu için müşterilere sorunun ana kaynağını göstermeli ve hızlı çözümler sunabilmek adına görüntüleme sistemi ile kanalizasyon borularının içerisindeki kırıklar, tıkanıklıklar, çökmeler ve arızaya sebep olan tüm sorunlar müşterinin talebi üzerine görüntülü olarak raporlanır. Malatya ve çevre illerde bir çok resmi kurum, özel kurumlar ve büyük sitelerin yıllık kanalizasyon temizliği ve kontrol işlemleri tarafımızdan yapılarak rapor halinde yöneticilere sunulmaktadır.
  • Robotla Kanalizasyon Açma ; Kanalizasyon açma işlemlerinde bir çok basit yöntemin yanında daha profesyonel yöntemler kullanmaktayız. Gerek duyulması durumunda çeşitli bilgisayar ve yazılım barındıran cihazlarımızla tıkanıklığı noktasal olarak tespit edip, ev ve ofisinize zarar vermeden, çevrede pis koku ve kirliliğe fırsat vermeden kolayca tıkanıklık problemlerini çözüyoruz.
  • Tıkanıklık Açma ; Klozet, lavabo, banyo gibi sıklıkla kullanılan ve temel ihtiyaçlar kapsamına giren ev ve işyerlerimizin kullanım alanları sorun çıkmadığı sürece pek önemsemeyiz. Klozet tıkanıklığının genel sebepleri kullanıma bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Klozete bez atılması, yabancı bir cisim düşmesi, tam erimeyen tuvalet kağıdı ve havlu kağıt kullanımı, pimaş içerisinde çökme vb.. gibi sorunlar klozet ve tuvalet giderimizin kapanmasına, ev ve işyerimizin kötü koku ve pis suya maruz kalmasına sebep olur. Hatta bu tür sorunlar kısa sürede düzeltilmez ise alt komşumuzun tuvalet ve banyosunda pis su damlamasına sebep olmaktadır.

Malatya Su Kaçak Bulma Hizmetleri

  • Su Kaçağı Tespit Cihazı ; Su kaçağının bir çok sebebi olabildiği gibi su kaçağı bulmanın da bir çok yöntemi vardır. Büyük su kaçaklarında sorun gözle ve tahmin olarak bulunabilmektedir, fakat su kaçağı çok küçük sızmalar halinde ise, üstü parke veya fayanslarla kaplanmış ise, alt komşunun evine su damlıyorsa bunların tespiti için profesyonel cihazlar ve hizmet veren firmalardan yardım almak gerekir. Malatya Su Kaçak bulma firmamız dinleme ve görüntüme cihazlarının yanı sıra termal kamera yöntemi ile de su kaçak tespiti yapmaktadır.