Tıkalı Boru Açma Ustası, Su Tesisatı Hizmetleri

Tıkalı Boru Açma Ustası, Su Tesisatı Hizmetleri

pis su gider tıkanıklıkları evlerde de en çok karşılaştığımız sorunlar arasında gelmektedir gider sorunları bir hayli sıkıntılı ve morel bozucu bir haldir. bunu önlemek için tıkanıklık olmadan önce bazı yollar izleyebilirsiniz tabiki bu gibi tesisat arızaları başınıza gelmeden anlamak çok ta kolay değil. bu gibi tıkanıklık gider problemleri yaşanmadan önce kullanım hatalarının önüne geçmeniz lazım ne dir bu önlemler öncelikle mutfak evye lavabolarda yemek yağlarını giderlere dökmeyiniz belirli aralıklarla lavabo açıcı ilaçlar gidere dökünüz pis su borularının eğimide dikkat ediniz yemek artıklarını lavabonun içinden alınız.

Banyo Tıkanıklığı Problemleri

Banyolarda en çok karşılaştığımız tıkanıklık problemleri süzgeç kapağını takmayıp haha hızlı çekmesini istemeniz bu yöntem gider borusuna saç kıllarının toplanmasına bu da tıkanıklık sorunu yaşamanıza sebep olmaktadır bu hen evinizin kokması hemde tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Tuvalet borusu Tıkanması

Tuvalet le ilgili tıkanma problemi büyük bir coğunluk kullanım hatası özellikle tuvalet giderine temizlik bezi düşürülmesi veya atılması ıslak mendi atılması ev sahipleri ıslak mendillerin tıkamıyaçağı düşüncesi ıslakmendiler tuvalet kağıdı gibi su da erimemektedir buda dirseklerde toplanması ve kanalizasyon borusun tıkamaktadır.

12 Kasım 2019
Tıkalı Boru Açma Ustası, Su Tesisatı Hizmetleri için yorumlar kapalı
186 kez görüntülendi