Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Malatya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Kanal Arıza, Tuvalet Açma, Lavabo Açma, banyo gider tıkanıklığı açma ile ilgili konularda 0532 132 22 60 numaralı telefondan bilgi edinebilirsiniz. Malatya' da su kaçağı tespit, cihaz sayesinde daha kolay zahmetsiz haline gelmektedir.0 KIRIP DÖKMEDE KAMERALI CİHAZLA SU TESİSAT SORUNLARINA ÇÖZÜM SUNMAKTAYIZ.

Malatya Kanalizasyon Ariza Telefon

Anasayfa » Malatya Kanalizasyon Ariza Telefon

Alo Kanalizasyon Arıza Hizmeti, Malatya Mobil Servis

Malatya kanalizasyon belediyeye bağlı maski kanalizasyon arıza müdürlüğünün daire içlerine kanalizasyon açma hizmeti vermediğinden firmamız daire içi tıkanıklık açma cihazlarını bünyesine katarak daire içi gider problemlerine hizmet vermektedir.

Kanalizasyon Görüntüleme
Ne işe yarar?

Bu tür tıkanıklık sorunlarını daha kalıcı çözümler için kanalizasyon kamera sistemi kullanmaktadır bu tür robot kanal açma ve görüntüleme sistemleri kullanmaktayız bu sistemler kanalizasyon arızalarının noktasal teshiş koyar gereksiz hiç bir kazı kırma dökme olmaz maliyet bakımından çok uygun olmaktadır.

Malatya Kanalizasyon Açma
Kanalizasyon açma ve tıkanıklık giderme işlerinde 7/24 çalışan firma MALATYA ERKAN İŞ KANALİZASYON 0422 3248494 & 0533 7642930 nolu telefonlardan ...

kamera sistemiyle arızalı veya tıkanıklık olan bölgenin görüntüsü alınır teshiş konulduktan sonra kanal açma robot sistemi gönderilir çelik parcalayıcı aparatlarla arızalı bölgeyi açma işlemi yapılır. bu cihazlar tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanmaları, banyo pis su giderleri, mutfak yağlanmaları gibi sorunlara cevap vermektedir

 

kanalizasyon robotları son derece gelişmis sistemlerdir kanalizasyon arızalarının hızlı bir şekilde giderilmesi cihazların özellikleri sayesinde 50 lik borulardan 200 lük korge borulara kadar açma işlemi yapmaktadır.

kanalizasyon teknolojisi kanalizasyon kamera sistemlerinin sinyal gönderme sayesinde arızanın toprak veya beton altındaki yerlerini noktasak olarak belirleme de kullanılmaktadır bu sayede gereksiz hiçbir işlem yapılmamaktadır.