Malatya Kanalizasyon
Kanalizasyon Açma ve Tıkanıklık Açma Görüntüleme, Lavaboyu açmak için uygulanacak yöntemler, tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, Banyo giderinde su gitmiyor ise ne yapabilirsiniz. Evinizde oluşabilecek tesisat sorunlarına pratik çözüm. Su tesisatı sorunlarını gidermek için profesyonel hizmet. Malatya Erkan İş Kanalizasyon arıza ve Sıhhi Tesisat; Su kaçağı tespiti, petek temizleme logar açma, kameralı görüntüleme cihazlarla hizmetinizdedir.

Malatya Kanalizasyon Görüntüleme

Malatya kanalizasyon görüntüleme

Kanalizasyon görüntüleme Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız kanalizasyon ve su arızaları ile ilgili teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri ve yeni cihazları bünyesinde bulundurmakla birlikte, bölgede yaptığı tüm çalışmalarda hızlı ve kesin sonuçlara ulaşmaktadır. Sistemsel ve donanım bazında mükemmel kabiliyete sahip cihazlar profesyonel ustaların elinde daha da önem kazanarak, değerli müşterilerimizin kanalizasyon ve su ile ilgili problemleri konutlarına veya iş yerlerine zarar vermeden kolayca çözüme ulaştırılmaktadır. Kanalizasyon borularının içerisi görüntüleme kamera cihazları ile izlenerek tıkanıklık veya çökükler noktasal olarak tespit edilip istek doğrultusunda cihazlardan gerekli rapor çıktıları alınabilmektedir.

Nüfusun artmasına bağlı olarak şehirleşme ve yapılaşmanın artması ile eski kanalizasyon sistemleri yerine yeni ve daha büyük boyutta sistemler geliştirilmekte, bu büyük sistemlerin ise kontrol altında tutulup herhangi bir arıza veya tıkanma olayında gelişmiş sistemlerle anında müdahale edilmesi gerekmektedir. Gelişmiş ülkelerde yıllardır kullanılmakta olan Kanal Görüntüleme sistemi ülkemizde son yıllarda kullanılmakta olup kısa zamanda yerine oturmuştur.

Kanal Görüntüleme

kameralı robot cihazlar görüntüleme

Bu sistemde kanalizasyon boruları içerisine gönderilen kameralı robot cihazlar arızaları noktasal olarak tespit edip online ve anlık olarak veri merkezine veya bağlı bulunduğu cihaza görüntülü olarak raporlama sunar. Bunun sonucunda arıza hızlı bir şekilde tespit edilmiş olup yerinde müdahale ile sorun kısa sürede çözülür.

Bizler de Malatya Kanalizasyon ve Tesisat olarak profesyonel ekibimizle bu sistemi kullanmakta olup, Malatya ve çevre illerde müşterilerimizin sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Sudan sebepler canınızı sıkmasın, size bir telefon kadar yakınız.

MALATYA KANALİZASYON AÇMA SERVİSİ
TEL : 0422 324 84 94 & 0533 764 29 30
28 Nisan 2018
266 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?