Kanalizasyon Hizmetleri Vidanjör Loğar lağım Temizleme

Kanalizasyon Hizmetleri

Kanalizasyon açma Hizmeti sunan firmamız son teknoloji robot cihazlar kullanmaktadır kanalizasyonda oluşan tıkanıklık sorunlarına gelişmiş cihazlarla müdahale etmektedir. Malatyada ilk defa kanalizasyon açma ve görüntüleme sistemleriyle arızanın sebeplerini dijital ortamda görüntü kayıtı yapmaktadır.

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanal görüntüleme cihazları gereksiz hiçbir kazı veya kırım yapılmadan arıza onarımı sağlar. nokta tespit yapılarak boşa giden maliyetiniz olmamaktadır.Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız kanalizasyon ve su arızaları ile ilgili teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri ve yeni cihazları bünyesinde bulundurmakla birlikte, bölgede yaptığı tüm çalışmalarda hızlı ve kesin sonuçlara ulaşmaktadır. Sistemsel ve donanım bazında mükemmel kabiliyete sahip cihazlar profesyonel ustaların elinde daha da önem kazanarak, değerli müşterilerimizin kanalizasyon ve su ile ilgili problemleri konutlarına veya iş yerlerine zarar vermeden kolayca çözüme ulaştırılmaktadır. Kanal borularının içerisi cctv kameralı cihazlar ile izlenerek tıkanıklık veya çökükler noktasal olarak tespit edilip istek doğrultusunda cihazlardan gerekli rapor çıktıları alınabilmektedir.

Nüfusun artmasına bağlı olarak şehirleşme ve yapılaşmanın artması ile eski kanalizasyon sistemleri yerine yeni ve daha büyük boyutta sistemler geliştirilmekte, bu büyük sistemlerin ise kontrol altında tutulup herhangi bir arıza veya tıkanma olayında gelişmiş sistemlerle anında müdahale edilmesi gerekmektedir. Gelişmiş ülkelerde yıllardır kullanılmakta olan TV Inspection sistemi ülkemizde son yıllarda kullanılmakta olup kısa zamanda yerine oturmuştur.

Kanalizasyon açma cihazları

Bu cihazlar tuvalet borusundan girerek arızalı bölgeye ulaşır ve cihazın ucundaki aparatlarla temizlik işlemi yapar celik helezon yay sistemi ile calışan bu cihazlar pis su borularındaki dirseklerde rahatlıkla dönmektedir.

 

Kanalizasyon açma

Kanal Tıkanıklığı

Nadir görülen fakat hem evlerinize hem de çevreye ciddi boyutlarda rahatsızlık veren büyük bir problemdir. Şehrin tüm giderlerinin bağlandığı kanalizasyon borularındaki tıkanıklıklar, evlerinizde, tuvalet, banyo gideri ve lavabolarda kötü kokular yayar. Tıkanıklık onarılmazsa, lavabo ve giderlerinizden pis su taşmaları yaşarsınız. Firmamız; şimdiye dek kullanılan zahmetli, uzun süreli ve eski usül kanal açma yöntemlerinin yerine yeni nesil cihazlarla kesin ve etkili yöntemlerle hizmet verir. Akıllı dedektörlerle tıkanıklığın kaynağını görüntüleyen uzman personelimiz, tıkanıklığı robot teknolojisi kullanarak açar.

Gider Tıkanıklığı

Evinizin giderlerinden gelen kötü kokuların sebebi giderlerinizdeki tıkanıklık yüzünden olabileceği gibi, giderlerinizin bağlı olduğu kanalizasyon borularındaki tıkanıklık yüzünden de olabilir. Kimyasallarla yapılan açma çalışmaları giderlerinize ve sağlığınıza zarar verir ve sorunu ertelemek, size ekstra masraflar çıkarır.

Pimaş Tıkanıklığı

Çoğunlukla dikkatsiz kullanım ve yabancı cisimlerin tuvaletlere atılması sonucu evinizdeki pimaş boruları tıkanabilir. Firmamız pimaşlarınızdaki tıkanıklıkları, akıllı görüntüleme teknikleriyle görüntüler ve robot teknolojisiyle açar.

Gider Tıkanıklığı

Mutfak, banyo ve tuvaletteki önlenemeyen kokuların ve yavaş su akışının altında yatan sebep gider tıkanıklıklarıdır. Kimyasallar ve pompalarla geçici olarak çözüldüğünü sandığınız gider tıkanıklıkları, pis su taşmalarına sebep olabilir.

Kanal Açmada Garantili Hizmet

Hızlı ve etkili bir şekilde kanal tıkanıklıklarınızı açan ekibimiz, açılan kanalınızın temiz görüntüsünü de size sunar. Protesisat yaptığı tüm müdahalelerde olduğu gibi, açtığı kanalın da garantisini verir.

 

Bazı kanalizasyon Açma ve Görüntüleme Hizmetlerimiz

 • Bingöl Karlıova Devlet Hastanesi ( Kanalizasyon görüntüleme ve onarım işlemleri)
 • Bingöl toki devlet hastenesi tıkanıklık görüntülene
 • Elazığ avm kanal görüntüleme ve su kaçağı
 • Sivas erifan derneği su kaçağı ve kanal görüntüleme
 • Van toki polis lojmanları su kaçağı
 • Elbistan zıraat bankası kanal tıkanıklığı
 • Diyarbakır toki kanal görüntüleme
 • Siirt ünüversitesi anfi su kaçağı ve kanal görüntüleme
 • 2.Ordu Hava ve Kara Loj. Aile kantini (Kanalizasyonaçma ve görüntüleme ve tadilat)
 • Erkan Plaza Gündüzbey Malatya ( kanalizasyonarıza görüntüleme ve temizleme)
 • Müjde Hastanesi Malatya ( Görüntüleme sistemi ile kanalizasyon tıkanıklığı giderme)
 • Gözde Hastanesi Malatya ( Kanalizasyonbakım ve tadilat çalışması)
 • Malatya Devlet Hastanesi (Kanal görüntüleme ve açma işleri)
 • Malatya Prestij Siteleri ( Tıkanıklık görüntüleme ve onarım işlemleri)
 • Bahçe Saray Evleri (kanalizasyonariza görüntüleme ve açma işlemleri)
 • İstanbul Evleri (kanalizasyon görüntüleme ve açma işlemleri)
 • Malatya Tarım Kredi Koop. (kanal bakım ve onarım)
 • Esenlik Şirketler Grubu ( Kanalizasyonaçma, bakım ve onarım)
 • Garanti bankası Elbistan Şubesi ( kanalizasyonarıza, bakım ve onarımı)
 • Malatya Akkent Sitesi (kanal tıkanıklığı giderme)

 

10 Mayıs 2018
355 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?