Malatya Kanalizasyon Arıza
Malatya da Tıkanıklık açma ile ilgili tüm sorunlarınız için teknik destek – 0422 324 84 94 Niyazi mısri cad. 49/ e MALATYA Malatya Kanalizasyon arıza | (0543) 422 44 60 Hemen arayın.

Tıkanıklık Nasıl Açılır ? Tıkanıklık Açma

 Doğru Zamanlama

Servis ekiplerimiz belirlenen gün ve saatlerde verilen adrese tam zamanında ulaşır.

 Teknoloji Sistemi

Robot cihaz teknolojisi ile tüm tıkanıklıklar etrafı kirletmeden bir kaç dakikada açılmaktadır.

 Endoskop Kamera

Endoskop kamera sistem ile tıkanıklığın ne durumda olduğunu bilmek germektedir.

 Anında Müdahale

Tuvalet, banyo ve mutfak tıkanıklarına kırmadan yerinde müdahale edilip açılır.

İşiniz Acil Mi ?

Hemen Servis Çağırın

Hangi Tıkanıklıkları Açıyoruz ?

 Mutfak Tıkanıklığı

 Banyo Tıkanıklığı

Tuvalet Tıkanıklığı

 Klozet Tıkanıklığı

 Rögar Tıkanıklığı

 Kanal Tıkanıklığı

Tıkanıklık Nasıl Oluşur ?

  • Mutfak Tıkanıklığı : Televizyon reklamlarında da gördüğümüz üzere bulaşık makinelerin yağ kalıntılarını biriktirip tortu şeklinde içerisinden atması sonucu boru içine biriken yağ tabakalarına takılır kalır, bu evre yıllarca bu şekilde devam eder. Yağ kalıntıları sonunda pimaş denilen gider borularının daralmasına ve daha da ilerisi, tıkanmasına neden olur.
  • Tuvalet Tıkanıklığı : Tuvalet tıkanmalarının nedeni içerisine kaçırılan cisimlerin pimaş borularına takılıp kalması sonucu giderin dolmasına dökülen suyun gitmemesi,pisliğin geri taşması gibi kötü sonuçların ortaya çıkmasıdır. Temizlik kovalarında unutulan bezlerden tutun son dönemde tuvalet kağıdı firmalarının ürettiği suda çözünmeyen tuvalet kağıtları gibi bunlara benzeyen cisimler bir araya toplanarak boruyu tıkamaya yetiyor.
  • Klozet Tıkanıklığı : Islak mendiller, tuvalet kağıtları, bezler, askılı tuvalet kokularının klozetin içerisine atılması yada kaçırılması durumunda klozetlerin es parçasına takılıp kalmasına neden olur. Klozetler, en kolay tıkanan tuvaletler dir. Klozet es parçaları oldukça dar olmasına sebep atılan cisimlerin içerisinden de geçmesi mümkün değildir.
  • Banyo Tıkanıklığı : Banyo giderlerinin tıkanma sorunu, genel olarak saç kılları ve sabun kalıntılarının pvc borunu çeperini kaplayarak suyun akışını yavaşlatıp tıkanmasına neden olması durumundan ibarettir.
  • Rögar Tıkanıklığı : Halk arasında logar denilen bina dış hattı bağlantı çukuru rögarlar kolay kolay tıkanmaz. Ancak içerisinde ki sorunun geniş çaplı bir tıkanıklık olması gerekir. Bu sorunu yaşıyorsanız bina içerisinde ki rögarlar hariç bina dışında ki rögar için maski’yi arayın. İçeride bir rögar varsa bize ulaşın.

Evde Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Evimizde yada iş yerimizde kullandığımız klozetlerin hatalı kullanımı nedeniyle tıkanabilir. Sık karşılaşılan klozet tıkanma nedenleri; gereğinden fazla kullanılan tuvalet kağıdının çöpe değil tuvalete atılması, pedlerin ya da çocuk bezlerinin atılması, temizlik kovasından düşen bezler, ıslak mendiller, saç birikintileri ya da çocuk ve evcil hayvanların oyuncakları

Malatya Tıkanıklık Açma Servisi

Malatya Tıkanıklık Açma Servisi, Bizim konumumuz ise gider tıkanıklıklarıdır. İnsanların günlük ihtiyaçlarının biride gider ihtiyacıdır. Bu tuvalet ihtiyacından tut çamaşır yıkama ihtiyacına kadar hepsi insanların gider ihtiyaçlarıdır. Gider borularına bilinçsizce atılan cisimler giderlerin tıkanmasına neden olur. Günümüzde hela taşı da denilen alaturka tuvalet taşları modernleşme kültürü ve genelde yaşlanan kişilerin tuvalet ihtiyacını karşılamak maksadı ile yerini klozetlere bırakmaya başlamıştır. Önceden nadir görülen tuvalet tıkanıklığı klozetlerin hayatımıza girdikten sonra artmaya…

Tıkanıklık Aç

Tıkanan bir klozeti açmak için mutlaka bir profesyonel yardım almalısınız. Klozet tıkanıklığını kendiniz de açmayı deneyebilirsiniz. Fakat sizin açtığınız klozet tıkanıklığı geçici olarak açılır, yeniden tıkanarak daha kötü sonuçlar doğurabilir. Geçici olarak açtığınız tıkanıklık oradaki sorunu çözmez dahada ileriye gönderir. Firmamızda mevcut robot makineler ile tıkanıklık açma işleminizi kolayca yaptırabilirsiniz. Tuvalet tıkanıkları büyük sorunlardır. Kırmadan makinelerle tıkanık açma hizmetleri sunan firmamız evinize tertemiz elbiseler ile gelerek sizi bu sorunlardan kurtarır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Lavabo tıkanıklığı müdahale edilmediği takdirde çok büyük zararlar veren bir tıkanıklık çeşididir. Tıkanıklık giderilmediği zaman en büyük problemlerinden biri olabilir .lav oba tıkanıklığı tıkanıklıktan ziyade maddi hasarlara yol açabilecektir .tıkanma sonucunda taşan su mutfağınıza ya da başka alanlara yayılarak pis kokular yaymaya başlayacak ve istenmeyen sonuçlara sebebiyet verecektir. Lavabo tıkanıklığı sonucunda evi su basması durumda ise sizlere bu durum çok büyük maddi kayıplar getirecektir. Aslında oldukça kolay bir şekilde tıkanıklık açma şu şekilde yapılmaktadır:

20 Mayıs 2018
356 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?