Malatya Kanalizasyon
Malatya'da Su Tesisatı Sorunlarını Gidermek İçin Sıhhi Tesisat Bakım Onarım Tamir Servis Hizmeti. Malatya kanalizasyon Arıza, Tuvalet Açma, Tıkanıklık Açma. Lavabo Açma, Kanal Açma, Malatya vidanjör, loğar açma, lağım temizleme. Kanalizasyon Açma Kameralı Görüntüleme. Tıkalı Lavaboyu açmak için uygulanacak yöntemler. Tuvalet Tıkandı Nasıl Açılır? Banyo Giderinde Su Gitmiyor ise ne Yapabilirsiniz. Malatya Su tesisatçısı, Su Arıza, Malatya Sucu, Musluk Tamiri, Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Tespiti, Petek Temizleme.

Tuvaletin Suyu Yavaş Gidiyor

TUVALET Su Yavaş Gidiyor

Tuvalet in ağır çekmesi Tuvalet tıkanıklığının ilk aşaması başlamış demektir. Tıkanıklığa sebep olan cisim, Tuvalet borusunu tam olarak kapatmamıştır ancak borunun çapını iyice daraltmıştır. Tuvalettin suyu yavaş gidiyor olmasının bir diğer sebebi ise, pimaş borusunda eğim sorunu olabilir. 

Klozet Ağır Çekiyor

Diğer bir secenek ise klozet suyu ağır ağır cekiyorsa boru tamamen tıkanmıştır fakat boru da oluşan hava boşluğunu suyun doldurması neticesinde tamamen kapanacaktık böyle durumlarda Evinizde su baskını olmadan hemen bir servis cağırmanız sizin için en uygun olanıdır.

10 Mayıs 2020
Tuvaletin Suyu Yavaş Gidiyor için yorumlar kapalı
5 kez görüntülendi