Malatya Kanalizasyon ve Su Tesisat
Malatya kanalizasyon Kırmadan cihazla tıkanıklık açma görüntülü tuvalet, lavabo, banyo gideri ve su kaçağı tespiti Profesyonel Çalışanları İle 7 GÜN / 24 SAAT Hizmetinizde. EVİNİZDE tüm tesisat sorunlarına ve kanal arızalarına hizmet vermekteyiz.

Malatya Su Tesisatçısı

Malatya Su Tesisatçısı

Malatya Su Tesisatçısı

Lavabo su akıtıyor, tuvalet su kaçırıyor, sifon bozuldu, kalorifer ısıtmıyor ,petekler çalışmıyor, radyatörler ısıtmıyor, tuvalet mi tıkandı? tesisatta su kaçağı mı var? Su sızıntısı mı var? Telaş etmeyin. Bu tarz problemlerde sıhhi tesisat konusunda uzman, tecrübeli ve profesyonel su tesisat ekibimiz ile sorunlarınızı kısa sürede su tesisatı cihazları ile kırmadan dökmeden çözmekteyiz. Profesyonel su tesisatçısı olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve sizlerin yapılan işten memnun olmanızı sağlamak, malatya Tesisat olarak bizlerin birinci görevidir. Mobil servislerimiz anında gelip sorunu halletsin.

Su kaçağı

Malatya’da hizmet veren firmamız, sıhhi tesisat konusundaki yenilikleri ve teknolojiyi sürekli takip içindedir. Su kaçağı tespit cihazı, tuvalet, banyo, lavabo ve gider tıkanıklıklarında kullanılan tıkanıklık açma robotları ve kanal içi görüntüleme cihazları ile donattığımız ekibimiz sıhhi tesisat sorunlarınızı en kaliteli ve en kalıcı şekilde çözmektedir. Profesyonel su tesisatçısı olmak ve en uygun fiyatı verebilmek , sıhhi tesisat konusunda yapılan yenilikleri takip etmek ile olmaktadır. Bizlerde bu yenilikleri takip ederek, sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Cihazlar ile su kaçağı tespiti ile tesisatınızdaki su sızıntısı etrafa zarar vermeden bularak onarımını yapabilmekteyiz.

Pimaş Boru Tıkanıklığı açma

Pimaş tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı, gider tıkanıklığı gibi problemlerde KANAL İÇİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI VE GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA ROBOTLARI ile sizlere kesin ve kalıcı çözümü sunmaktayız. Malatya su tesisatçısı hususunda kaliteli personele sahip firmamız, sıhhi tesisat servislerimiz ile hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Teknolojiye ve uzman personelimize güvenin. Tuvaletten su gitmiyor, lavaboda su birikiyor, radyatör damlatıyor, kaloriferim tam ısıtmıyor, kalorifer peteğimin alt kısmı ısınmıyor, banyodaki giderlerden su geliyor gibi sorunlarınızda tek yapmanız gereken bizleri aramaktır. MALATYA su tesisatı servislerimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşıp problemi kalıcı olarak çözüyoruz. Mobil servislerimiz anında gelip sorunu halletsin.

KANAL İÇİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI, KANAL ve GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA ROBOTU, SU KAÇAĞI TESPİT DEDEKTÖRÜ ile evinizde işyerlerinizde hasara yer vermeden kalıcı çözüm sunuyoruz. Günümüz teknolojisinden sektörümüzde payını almıştır.Gelişen teknoloji ile ortaya çıkan sıhhi tesisat cihazları ile tesisatla ilgili problemler kısa sürede çözülebilmektedir.Sektörümüzde gelişen teknik ürünlerin önemi arttıkça, bu ürünleri kullanan su tesisatçısı ve sıhhi tesisat ustasının da önemi artmaktadır.Artık tesisatçıların niteliği arttırılmalıdır.Gelişen teknik ürünlerin kullanımı husunda, gerekli eğitimleri almamış sıhhi tesisat ustaları yapılan işlemlerde tam verim alamamaktadırlar. Artık eski usul tesisatçılığın yerini profesyonel su tesisatçılığı almıştır. Çekiç ve pense ile yapılan işlemler sona ermiş ,yerini DEDEKTÖR İLE SU TESPİTİ, TIKANIKLIK AÇMA ROBOTLARI, KAMERALI KANAL İÇİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI ELEKTRO AKUSTİK SU TESPİT CİHAZLARI gibi teknoloji harikası ile yapılan profesyonel çözümlere bırakmıştır. Sıhhi tesisat ile ilgili problemlerde profesyonel bir hizmet almak için profesyonel su tesisatçısından yardım almak en doğru karardır. Profesyonel su tesisatı ve sıhhi tesisat ustalarını bünyesinde barındıran firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğu ve gururu içerisindedir.

Petek temizliği

Pimaş açma, kanal ve kanalizasyon açma, tuvalet,banyo, mutfak gideri tıkanıklığı açma, petek temizliği, su kaçağı tespiti, su sızıntısı tespiti gibi işlemlerinizde sizlerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız hemen firmamız ile bağlantıya geçin. Konusunda uzman ve tecrübeli, zaman zaman eğitimlere tabi tutulmuş, kullandığı su tespit cihazları, su kaçağı bulma dedektörü, tıkanıklık açma robotları vb cihazların operatörlüğünü en iyi şekilde yapan su tesisatçısı ekibimiz ile kaliteli hizmeti adresinize getiriyoruz.. Kırma ve dökme durumları olmaksızın yapılan işlemlerle hem ortaya ekstra masraf çıkartmıyoruz hem de kısa sürede tamamlanan işlerle mağduriyetinizi kısa sürede gideriyoruz. Hemen arayın, hızlı bir şekilde adresinize profesyonel su tesisatçısı servisimizi yollayalım.

Malatya Su Tesisatçısı

malatya su tetsisatçısı, malatya’nın Tüm ilçelerinde malatya Tesisat olarak gezici servislerimizle hizmetinizdeyiz. Mobil servislerimiz bölge görev dağılımları olduğundan dolayı Su Tesisatçısı ihtiyacınız olduğunda bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Merkezimize bıraktığınız servis çağrısı hemen size en yakın bölge de bulunan mobil ekiplerimize bildirilerek, en hızlı bir şekilde sorunlarınızın çözülmesi için harekete geçilir. Servislerimiz su tesisatı, Tıkanıklık açma, Petek Temizliği, Su Kaçağı bulma , Su Tesisatı arıza Onarımı, Arıza Tespiti, kısaca sıhhi tesisat konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra ekiplerimiz saygılı ve güvenilir kişilerden oluşması ,malatya Tesisat’ in malatya’nın Markası Olmasına En büyük Etken olmuştur.

su tesisatı servisinemi ihtiyacınız mı var Mobil servislerimiz anında gelip sorunu halletsin.

Profesyonel su tesisatçısı!

Profesyonel su tesisatçısı demek: eski usul tesisat işlemleri yani çekiç ve pense ile kırarak sorunları gidermek yerine, günümüz şartlarına uygun teknolojiyi kullanarak minimum hasarla problemleri çözmek demektir. “

Malatya su tesisatı,Malatya Sucu,Malatya sıhhi tesisat,Malatya tıkanıklık açma,Malatya kanalizasyon arıza,Malatya kanalizasyon açma,Malatya su kaçağı,Malatya belediyesi kanalizasyon arıza,yeşilyurt belediyesi kanalizasyon arıza,battalgazi belediyesi kanalizasyon arıza,Malatya su kaçak tespiti,su kaçağı tespit cihazı,Malatya tuvalet açma,lavabo açma,mutvak gideri açma.

Erkan İş Profesyonel Hizmetler olarak bu alana yönelmemizin sebebi gerek müşterilerimizin mağduriyetlerini ve bizim tesisat bilgilerimizi birleştirerek yapılan işte bina içine verilen hasarı en alt seviyeye indirmek amacı ile böyle bir başlangıç yapmaya karar verdik.Daha önceleri arızalı olan bölgeyi tespit edebilmek için arızalı alanda tahmin üzerine farklı yerlerde kırımlar yaparak arızayı arıyorduk çoğu kezde nihai sonuca ulaşmak günler alıyordu ve etrafı kırdığımız halde bulamadığımız yerler bile oluyordu.Şimdi ise teknolojik cihazlar dijital ekipmanlar ve profesyonel anlayışımızla hiç bir yere hasar vermeden hatta FAYANSLARI dahi kırmadan onarıyoruz müşterilerimizin en çok sıkıntı yaşadığı bu fayans modelinden bulamıyorum ebatları tutmuyor deseni rengi farklı gibi sorunlar yaşatmadan fayansları sağlam çıkartarak arızayı onarıyor müşterilerimiz ve biz memnun bir şekilde işlemimizi gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz ve bu yolda gücümüzü siz değerli halkımızdan alıyoruz.

Çalışmalarımız neticesinde tecrube edindiğimiz diğer bir konu ise daire içerisinde gerekli test ve kontrolleri yapmamıza rağmen sıcak ve soğuk su hatlarında su kaçağı olmamasına rağmen aşşağıya damlamanın devam etmesi tesisatın sağlam olmasına rağmen neden aşşağıya su akıyor olabilirdi?Tabiki sonuçta bir yerden kaçak vardı işte bunun için RİDGİD marka kanal görüntüleme cihazımızla daire içerisindeki pis su giderlerini lavabo giderlerini süzgeç giderlerini ve atık su borularının görüntülemesi yapılarak ve yine RİDGİD marka sinyal dedektörü aracılığı ile nokta tespiti derinlik ve borunun gidiş hattını belirleyerek sonuca ulaşabilmekteyiz ve hasarlı bölgenin görüntülerini dijital ortama aktarıp müşterilerimizin talebi doğrultusunda onlarla paylaşabilmekteyiz.Bu konularla alakalı olarak en son teknolojik cihaz ve ekipmanlara sahip olduğumuzdan MALATYA BELEDİYESİ ne destek vermekteyiz kayıp olan veyahut üzeri asfaltlanarak kapatılmış olan rögarların yerinin tespitindede ortak çalışmalar neticesinde sonuca ulaşmış ve bir kez daha kaliteli bir firma olduğunu ıspatlamıştır.

Daire içerisinde su kaçağı tespiti nasıl yapılır?Öncelikle daire içerisindeki sıcak ve soğuk su borularının yeraltından geçtiği bölgeler FLUKE marka termal görüntüleme cihazı ile kalibre edilerek yerleri işaretlenir ardından daire içerisindeki bütün musluklar kapatılır minimize bir sızma olmayacak şekilde kontrolleri yapılır böylelikle yapacağımız işlem neticesinde cihazımız bizi sadece arızalı bölgeye yoğunlaştıracaktır içeride bulunan sıcak ve soğuk su hatlarına belirlediğimiz oranda basınç uygulayarak SEWERİN marka akustik ses algılama cihazımızla sadece sızıntı olan bölgeyi tepit ediyoruz müşterilerimizin talebi doğrultusunda arızayı tamir ettikten sonra sistemi tekrar ilk geldiğimizdeki haline dönderiyoruz.Yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız en iyisi olabailmek için çalışıyor müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz çünkü biz işimizi severek ve profesyonelce yapıyoruz.

Su kaçak tespiti,su kacak tespit,malatya erkan iş.

Su Kaçağı

Su kaçağını tespit etmek ve onarımı yapmak için doğru şirketi nasıl seçmeliyim?

Binalarınızın bıraktığı hasarları onarım ettirmek oldukça pahalıya mal olmakta değil mi? lüzumsuz masraf ve istenmeyen kirlilikten kurtulmak için tecrübeli, işten anlayan uzmanları bulmakta yarar var. Su tesisatıyla alakalı bir sıkıntı yaşadığınızda çağırdığınız kişinin kırarak kaçağı tetkik etmesi yahut onarım ederken başka yeni problemler yaratması istenmeyen bir şeydir. Su tesisatı ve rutubetle ilgili bu problemleri en az hasarla ve ekonomik şekilde gidermenizi verici profesyonel kurumlar var. Tabi sizin de bu şirketi seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar. İşte bunlardan bazıları.

Teknoloji:

Kuruluş, su kaçağını tetkik etmek için lüzumlu olan malzeme ve teknolojik donanıma sahip mi? sırf bir yöntemle mi çalışılıyor olmadan öteki alternatif yöntemler de kullanılıyor metre? Tek kişi yahut kurumsal bir firma oluşu bile işteki kaliteyi değiştiriyor.

Garanti:

Su kaçağını doğru tetkik edebilmek yoğun şekilde önemlidir. Su kaçağı diye yanlış bir noktayı tespit ederse yahut kaçağı hiç bulamazsa bu sorun olur. Dışarıdan göze çarpan olmaması nedeniyle saklı kalan bu bölgeleri tespit etmede garanti verilmesi gereklidir.

Su Kaçağı çeşitleri

Su Tesisatı Kaçağı

Atık Su, Pimaş Kaçağı

Kalorifer Tesisatı Kaçağı, Kombi Eksiltmesi

Yalıtım Kaçağı

Genişalan Su Kaçakları

Teknolojinin getirdiği artılar her piyasaya yansımış bulunmaktadır. Bizde kendi sektörümüzde teknolojiyi yakından takip ederek her çıkan cihazı ülke dışından getirterek sektörde öncü olmayı her zaman sürdürmekteyiz.

Su kaçağının tespiti

Su kaçağının tespiti iki şekilde mümkün olabilmekte: Bunlardan birisi; Eğitimli, deneyimli personel, öteki ise uygar ve teknolojik aletler

Deneyimli personel; kapsamlı bir eğitimden geçtikten sonra güncel bilgilerle ve teknikle donatılmış personel gerek büro gerekse konutlarınızdaki su tesisatı probleminizi gidermede destekçi olacaktır.

Teknolojik aletler; zor bunun gibi görünen tüm su tesisatıyla ilgili problemlerinizi tetkik etmede en güvenilir ve uygar cihazların kullanılması gereklidir. Doğru bir yöntem ve cihaz seçimi kısa zamanda meseleyi çözmeyi kolaylaştıracaktır.

Bunların dışında ekonomik bir uygulama oluşu da epey bir ciddiyet kazandırmaktadır. hiç bir yere ek tadilat gerektirmeden, kırmaksızın doğru tetkik alanın onarımı yapılmalı, lüzumsuz masraflardan kaçınılmalıdır. Müşterilerin yaşadıkları sıkıntıya göre doğru bir fiyat verilmesi önemli bir şeydir ve işi gördükten sonra da değişebilecek fiyatlandırma sebebi ile rastgele bir fiyatlandırma verilmesine gidilmemelidir.

Doğru şirket ve ekiple çalışmak size kısa sürede başarı kazandıracaktır. Hem gayrimenkulünüze gelebilecek zararlardan kurtulmuş olacaksınız, hem de zamandan kazanmış. Saklı su kaçakları dâhil her türlü su tesisat problemlerinizi uzman bir ekibin tecrübesine bırakmış olacaksınız.

DUVAR VE HER çeşitli YER DÖŞEMESİ ALTINDAKİ GÖRÜNMEYEN SU BORULARINDA, KAÇAK TESPİT VE ONARIMI

Siz de tesisatla ilgili bir sızıntı olduğunu bilip nerden kaynaklandığını bulamıyorsanız bu bizim işimiz. Çağdaş aygıt ve tecrübeli bir ekiple her türlü gizli su sızıntısını tetkik edip onarımı yapıyoruz.

Duvarların arkasında olabilmekte

Yer döşemelerinin altında

Bodrumda, bahçede, çatıda

Kalorifer borularında

Isıtma sistemlerinde

Beton ve ya asfalt zeminlerde görülebilir.

1. Zemindeki su kaçağı belirtileri

Yer döşemelerinin altındaki borularda sızıntı olabilir. Yer ve duvarlarda çatlaklar görülebilir ki bunlar da bir kaçak olduğunun belirtisidir. Gözlemle ayrım edemediğiniz lakin faturanıza yansıyan çok harcama miktarı bunu ele verebilir. Halıların altındaki küf yâda rutubette yine oradan geçen borularda sızıntı olduğunu gösterir.

2. Duvar ya da zeminde su kaçağının bulunmasI

Genelde duvar ve ya zeminde bir kaçak olup olmadığını belirlemek için kırma metodunu kullanırlar. Artık kırmadan da bunu tetkik edilmesi ve onarılması mümkün. Bu nedenden dolayı konut yâda iş yerlerinize zarar vermeyin.

Kırmadan su kaçağı bulma işlemi

Özel elektromanyetik amfi cihazı

Elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazı

24 Ekim 2016
156 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?