Malatya Tıkanıklık Açma
Malatya kanalizasyon Tıkanan giderleri tıkanıklık açma robotu ile kırmadan açıyoruz. Tuvalet açma, lavabo açma kamera ile Kanalizasyon açma. Malatya su tesisat, su kaçağı tespiti, petek temizleme sorunlarına 7/24 Profesyonel Hizmet. Malatya kanalizasyon tıkanıklığı açma firması arıza tıkanıklık temizleme foseptik kuyusu çukur bağlantısı lavabo tuvalet wc banyo klozet tıkanıklığı açma temizleme tamir servisi
Hemen Ara

Kaçak Su Tespit

Kaçak Su Tespit

Kaçak Su Tespit

MALATYA SU KAÇAĞI TESPİTİ Genellikle dairelerde veya iş yeri gibi benzeri tesisatların bulunduğu bölgelerdeki duvarlarda nem,rutubet,küflenme boyalarda renk değişimi ve birden çok belirtileri olan su kaçağı gibi arızalarda Kaçak su tespit cihazlarıyla tesisatların akustik dinleme cihazlarıyla veya termal kamera yardımıyla tesisatta oluşan arızanın yeri noktasal olarak tespit edilerek  arızalı bölge çevreye fazla zarar vermeden açılır.Temiz su borularındaki arızalar pis su tesisatına göre daha masrafsızdır. Çünkü arızanın olduğu yer kırılıp nokta tamiri gerçekleştirilir. Pis su tesisatı arızaları için durum aynı değildir ve bu nedenle pis su arızalarını görüntüleme yani kanalizasyon kameraları ile sinyalizasyon sistemi yardımıyla pis su arızalarında oluşan kaçakları nokta olarak tespit edilir.Tespit edildikten sonra evinize yada iş yerinize Fazla zarar vermeksizin maddi veya manevi zararlardan kaçınarak kısa sürede Tesisatta meydana gelen arızanın onarım çalışması için titizlik ve profesyonel çalışmalar sonucu kaçak su tespiti yapılıp tamiratı yapılmaktadır.

Kaçak Su Tespitinde Kullanılan Cihazlar

Malatya su kaçağı bulma Akustik dinleme cihazları ile tesisattaki arızaların yerlerini noktasal olarak tespit etmektedir,Termal kamera yardımıyla daire veya iş yeri gibi yerlerde Sıcak su veya Soğuk su tesisatların röntgenlerini çekerek gidiş güzergahlarının tespitinde kullanılmaktadır.Kanalizasyon Görüntüleme Kamerası ile eğer tesisatta arıza yoksa pis su giderlerinde arıza tespitinde sıklıkla kullanılmaktadır.Temiz su basınç pompa yardımıyla daire veya iş yeri gibi tesisatlardaki su basınç oranının sabit olarak arızanın tespit edilmesine yardımcı olmaktadır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
13 Aralık 2018
Kaçak Su Tespit için yorumlar kapalı
128 kez görüntülendi