Malatya Tıkanıklık Açma
Malatya kanalizasyon Tıkanan giderleri tıkanıklık açma robotu ile kırmadan açıyoruz. Tuvalet açma, lavabo açma kamera ile Kanalizasyon açma. Malatya su tesisat, su kaçağı tespiti, petek temizleme sorunlarına 7/24 Profesyonel Hizmet. Malatya kanalizasyon tıkanıklığı açma firması arıza tıkanıklık temizleme foseptik kuyusu çukur bağlantısı lavabo tuvalet wc banyo klozet tıkanıklığı açma temizleme tamir servisi
Hemen Ara

inderesi Su Tesisatçısı

inderesi Su Tesisatçısı

Malatya Su Tesisatçı

Malatya’da En iyi su tesisat kadromuz ile uygun fiyat ve profesyonel çalışmalarımızla yapmış olduğumuz arızaların en kısa sürede ve tekrar bir daha aynı bir şekilde sorunla karşılaşmaksızın arızanın giderilmesi için uzman ve profesyonel kadromuz ile geniş çaplı bir çalışma sonucu neticesinde arızanın en kısa ve pratik bir şekilde çevreye fazla maddi veya manevi zarar vermeden arızanın onarımı yapılıp ve tekrardan farklı bir şekilde arızanın başlamaması için önlemler alınarak sorunlarınızın veya arızaların tamirini yapıyoruz.profesyonel ekipmanlarımızla son derece güvenilir bir şekilde çalışmalarımızla birçok meslek dallarından farklı olan sıhhi tesisat işlerini gerek tesisat tamiratı gerek komple tesisat değişimi gibi sıhhi tesisat meslek alanına ait olan işlerinizi hızlı servis ve hızlı ve uzman ekip ve ekipmanlarımızla sorunsuz bir şekilde gideriyoruz.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Ve bu bütün meslek dallarından farklı olan su kaçağı ,kanalizasyon açma gibi ve daha birçok vermiş olduğumuz hizmetlerle profesyonel ekipmanlarımız sayesinde dairelerde inşaat alanlarında veya fabrika gibi vs. alanlarda su kaçağı tespiti rutubetlenme nemlenme gibi sorunlarınızı her yeri kırmadan dökmeden arızaların neyden kaynaklandığı ve ne gibi sorunlardan meydana geldiği yeri ve derinliği tespit edilerek çevreye maddi veya manevi zarar vermeden arızalı bölge açılarak tamiratı yapılır.

 

Malatya su TESİSATÇILARI   Malatya su tesisatçı

 

 

KANALİZASYON AÇMA

uzman ekip ve ekipmanlarımızla dairelerde ,inşaat gibi daha henüz oturmaya hazır olmayan dairelerdeki mutfak,banyo ,lavabo gibi yoğun olarak tıkanıklıkla sık sık karşılaştığımız bölgeler olarak tıkanıklığın ne sebepten dolayı ne ile alakalı olduğu tespit edildikten sonra kanalizasyon açma makinelerle ve kanalizasyon açma ve temizleme uçlarıyla mutfak ,tuvalet, banyo gibi atık su gider borularının tıkanıklık ve temizleme işlemi yapıldıktan sonra tekrardan böyle bir sorunla karşılaşılmaması için geniş çaplı bir çalışmalarla sorunlarınızı çözüyoruz.

PETEK TEMİZLEME

yurt dışından özel olarak getirdiğimiz kimyasal petek ve radyatör temizleme ilaçlarıyla kombilere zarar vermeksizin ve kombileri devre dışı bırakarak profesyonel cihazlarla ve ısıya duyarlı kameralarla profesyonel bir temizleme yaparak hem yakıttan  hemde ısınmaktan %40 varan tasarruf ile temizliği yapılıyor sistem koruma kimyasalları ile radyatör ve petekleri koruma altına alıyor pas,kireç ve tortulara karşı etkili kimyasallarla sorunsuz bir şekilde temizleme işlemi yapıyoruz.

TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık açma olarak vermiş olduğumuz hizmette banyo, mutfak,tuvalet gibi tıkanıklığın rastlandığı atık su borularının tıkanıklığı açmak için öncelikle ne sebepten tıkandığını görüntüleme kameralarıyla yeri derinliği ve metrajı tespit edilip tıkanıklık açma makinelerle ve temizleme uçlarıyla tıkanıklığın açılması için profesyonel bir çalışma yapılması sonucu sorunlarınızı sorunsuz bir şekilde arızaları gideriyoruz. Tesisatların sorunlarıyla ilgili ip uçlarını bu sitemizde bulabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
16 Kasım 2018
inderesi Su Tesisatçısı için yorumlar kapalı
167 kez görüntülendi