Malatya Kanalizasyon ve Su Tesisat
Malatya kanalizasyon Kırmadan cihazla tıkanıklık açma görüntülü tuvalet, lavabo, banyo gideri ve su kaçağı tespiti Profesyonel Çalışanları İle 7 GÜN / 24 SAAT Hizmetinizde. EVİNİZDE tüm tesisat sorunlarına ve kanal arızalarına hizmet vermekteyiz.

Doğanşehir Kanalizasyon Açma

Doğanşehir Kanalizasyon Açma

Doğanşehir Kanalizasyon açma işlemi için size bir telefon kadar yakınız. Kameralı sistemleri ile tıkalı tuvalet ,banyo ,mutfak gibi vb atık su borularının bulunduğu bölgelerdeki tıkanıklıkların giderilmesi için geliştirilmiş  profesyonel ekipmanlarla kırmadan maddi zararlar vermeden robot makinalarla kanalizasyon açma çalışmaları yapmaktayız. sıhhi tesisat veya atık su borularında oluşan su kaçağı gibi arızalarda kanalizasyon görüntüleme kameralarla sıhhi tesisat borularındaki kaçakları akustik dinleme cihazlarla noktasal olarak arıza tespiti yapıyoruz.Kanalizasyon borularında oluşan tıkanıklık veya arızalarda bize ulaşabilirsiniz.sıcak su elde etmek için kullanılan güneş enerjisi sistemlerinde aşırı ısınmalardan dolayı ısı panellerinde delinme veya aşınma gibi arızaların tamiratını yapmaktayız,Bahçe sulama borularında tıkanma veya patlama gibi sorunlarda profesyonel çalışmalarla sorunları gideriyoruz,dairelerde bulunan galvanizli demir borular zamanla sağlamlık özelliklerini yitirip çürümeye başlıyor demir boruların tamiratlarında olumlu sonuç alınmadığı takdirde dairenin içerisindeki sıcak su veya güneş enerjisi tesisatı daire tesisatı komple yenilenmesi gibi çalışmaları önererek yapmaktayız.

 

 

 

Altıntop Köyü,  Beğre Köyü, Çavuşlu Köyü, Çığlık Köyü,  Çömlekoba Köyü,  Dedeyazı Köyü,  Eskiköy Köyü,  Fındıkköy Köyü, Günedoğru Köyü, Gürobası Köyü, Güzelköy Köyü, Hudutköy Köyü,  Kadılı Köyü, Kapıdere Köyü, Karanlıkdere Köyü, Karaterzi Köyü, Kelhalil Köyü, Koçdere Köyü,  Küçüklü Köyü, Örencik Köyü, Polatderesi Köyü,Reşadiye Köyü, Savaklı Köyü, Suçatı Köyü, Şatırobası Köyü, Topraktepe Köyü, Yolkuru Köyü,  Yuvalı Köyü


03 Ağustos 2019
11 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?